Rüya Yorumu

Hepimiz rüya görüyoruz. Hiç rüya görmediğimizi düşündüğümüz de bile.. Rüyalarımızın bize yol gösterdiğini çoğu  zaman deneyimlemişizdir.

  • Bilinç düzeyi rüyalarımız
  • Bilinçaltı rüyalarımız
  • Haberci rüyalarımız

Bilinç düzeyinde gördüğümüz rüyalar daha çok gündelik hayatın getirisi olan konulardır. Ya arkadaşınla yaptığın bir konuşma ya da o gün kuaförde yaptırdığın bir işlem. Söyleyemediğimizi söyleriz,gidemediğimiz yere gideriz vs.

Bilinçaltı rüyalarımız,derinlerden gelen bilgidir aslında. Bilinçlatı doğduğumuz an itibari ile bizim bellek depomuzdur. Yaşadığımız tüm hayatın kayıdı oradadır. Siz hatırlamayabilirsiniz bir çok anı ve bilgiyi ama onlar size zaman zaman rüya yolu ile gelmektedir. Sizinle konuşurlar,size hatırlatırlar. Bastırdığınız duygu ve düşüncelerinizin çözüme kavuşması için yol göstericidirler.

Haberci rüyalarımız bize ilahi düzenin ve evrenin yardımıdır. Bizlere yol gösteren,olasılı durumlara karşı uyaran rüyalardır.

Rüyalarımızı hatırlayamadığımız durumla çok karşılaşırız. Bunun için tavsiyem her gün kalktığınız da rüyalarınızı hatırladığınız kadarı ile not edin. Siz bunu yapmaya başlayınca her geçen gün hatırlamanız kolaylaşacaktır. Doğru hatırlama doğru yorumu da birlikte getirir. 

Rüyaları yorumlamak önemlidir. 

Rüyalarınızı gönderin yorumlayalım. Neler dediklerini birlikte anlayalım...